Ana sayfa Otomobil Yeni Golf İnternetten Canlı Tanıtılacak!

Yeni Golf İnternetten Canlı Tanıtılacak!

146
0
PAYLAŞ

Alman devi Volkswagen’in Dünya’ya hediye ettiği ilgi çekici modeli Golf hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Buna göre önümüzdeki günlerde piyasaya çıkacak bu şık aracın tanıtımı internetten yayınlanacak hem de canlı.

Volkswagen yönetiminin bu kararı neden verdiğini tam olarak bilmiyoruz. Ama otomotiv sektörünün öncü isimlerinden olan bir yöneticiden aldığımız duyuma göre, internete ulaşımın artık daha kolaylaştığı bir dünyada bu nimetten faydalanmak Volkswagen’in hakkı cevabını alıyoruz. Gerçekten de artık “media” denilince internet akla ilk gelen alan oldu ve firmalar televizyon yerine sosyal medyayı daha etkin şekilde kullanma yoluna giriyor. İşte bu aşamada, Volkswagen de, sosyal medya üzerinden tanıtımını hedeflediği Golf’ün hedef kitlelere ne kadar ulaşabileceğini de net bir şekilde görmüş olacağız.

Youtube Kanalından Canlı Olacak!
Volkswagen’in Passat modeline verdiği yoğunluk Golf’ün bir türlü amiral gemisi haline gelmesine fırsat vermedi. Ama buna rağmen Golf modeli de yüksek satılabilirlik testini başarı ile geçmiş mükemmel bir araç. Golf’ün dar kasa bir araç olması ve sağlam yapısı belki de bunu sağlayan en önemli neden. Türkiye saati ile 14:30’da Youtube Volkswagen kanalı üzerinden tanıtımı yapılacak yeni Golf modeli Hatchback korosere sahip üstün performanslı ve son teknoloji ile donatılmış bir araç olarak karşımıza çıkacağa benziyor. 10 Kasım’da hep birlikte tanık olacağımız Golf’ün Yeni Seat Leon’a benzerliği ise dikkatlerden kaçmadı. Bakalım başka hangi özelliği bizimle paylaşılacak göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK