Ana sayfa Teknoloji Youtube Go ile internetsiz Video izle

Youtube Go ile internetsiz Video izle

137
0
PAYLAŞ
youtube-go teknokarga
youtube-go teknokarga

Mobil kullananların yıllardır beklediği bir özellik olan internetsiz YouTube kullanımı, artık YouTube ve Go ile olası. Peki, videoları çevrimdışı izleme olanağı sunan Youtube Go nasıl yüklenir?

YouTube videoları artık internetsiz izlenecek!

Özellikle YouTube, başta müzik kategorisi olmak üzere her çeşit videoyu bünyesinde barındırmasıyla kullananların 1 numaralı gözdesi haline geliyor.

YouTube Yeni toplumsal Ağını Duyurdu!

YouTube, “Community” isminde yayıncılar ile seyirciler içinde etkileşimi arttırmayı amaçladığı…

Lakin, yıllardır YouTube videolarını kaydedip, inetrnetsiz izleme imkanımız olmuyordu. Günümüz mobil web kotalarını göz önüne almış olduğumızda oldukça sıkıntılı olan bu durum artık YouTube Go ile olası kılınıyor.

YouTube Go Nedir? Nasıl kullanılır?

YouTube videolarını çevrimdışı izleyin: YouTube Go

Geçtiğimiz yıl Google tarafınca Hindistan’da gerçekleştirilen etkinlikte şirketin CEO’su Sundar Pichai, Youtube’da yer edinen videoları çevrimdışı izleme olanakı sunan YouTube Go’nun duyurununu gerçekleştirmişti.

Kullanıcıların devamlı izlemekte olduğu videoları veri tasarrufu sağlamaları için kaydetmelerine olanak tanıdıkları olan Youtube Go, böylelikle indirdiğiniz videoları daha sonra internete bağlarımlı kalmadan izlemenizi sağlıyor.

 

Youtube’da yer edinen rastgele bir videoyu indirmeden önce hangi kalitede kaydetmek istediğinizi size soran ve telefonunuzun hafızanında kaplayacağı alanı size bildiren Youtube Go uygulamasının, SD Kart’a kayıt imkanı da bulunuyor.

Tabi bu işlevlerin yanında, indirilen videoların Google’ın özel sıkıştırma yeteneği ile uygun bir boyuta indirildiğini vurgulayalım.

YouTube Go uygulaması nasıl indirilir ?

Şu an için bir tek Hindistan’da yaşayan kullanıcıların Play Store’dan ulaşabildiği Youtube Go uygulamasını, APK dosyası aracılığıyla telefonunuza yüklemeniz olası.

Sadece, uygulamayı yükledikten sonra yalnız telefonunuza mesaj kanalıyla gelecek olan bir kod ile uygulamayı kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Bu mevzuda kullananların büyük bir bölümü, sanal numara hizmetlerini kullanıyorlar.