Ana sayfa Sosyal Medya Youtube, Moda Sektörüne Girdi: Youtube Fashion

Youtube, Moda Sektörüne Girdi: Youtube Fashion

91
0
PAYLAŞ

Çok fazla farklı alanı içerisinde barındırmakta olan ve medya devlerinin de platformda yer alması için özellikle son zamanlarda atağa kalkan YouTube, şimdi de moda sektörüyle ilgileniyor ve YouTube.com/Fashion’un tanıtımını yaptı.

Youtube’un moda kısmı için orijinal içerik üreticilerinden, endüstrinin profesyonel isimlerine kadar onlarca kişi kendini gösterecek.

Ana akım medyanın en büyük rakibi olan sosyal medyanın yine en ağır toplarından birisi olan ve son zamanlarda ana akım medyadan da birçok kuruluşun katıldığı YouTube, hakimiyet alanını sınır ötesine taşıyor.

Youtube.com/Fashion adresiyle birlikte erişim sağlanacak olan söz konusu yeni alanda endüstrinin önde gelen isimlerini görmek mümkün olacak. Bunun yanı sıra güzellik tüyoları veren içerik üreticileri, bu endüstride yer alan profesyoneller ve yayıncılar olacak.

YouTube resmi blogunda yer alan konuyla ilgili açıklamada, platformdaki moda ve güzellik kanallarının 2014 yılından 2018 yılına tam 6 kat büyüdüğünü, ve sadece 2018 yılında “milyarlarca izlenme sayısı” elde edildiğini belirttiler.

BİR CEVAP BIRAK