Ana sayfa Sosyal Medya Youtube MP3 Dönüştürücü – MP3 Converter

Youtube MP3 Dönüştürücü – MP3 Converter

185
0
PAYLAŞ

Youtube MP3 dönüştürücü sayesinde artık Youtube’da var olan her şey telefonumuza, bilgisayarımıza veya tabletimize inebiliyor. İstediğiniz müzik, video, belgesel, film her şey… Youtube MP3 dönüştürücüler uygulama olarak, eklenti olarak, veya siteler üzerinden karşımıza çıkabiliyor. Yani Youtube’da yer alan bir müziği MP3 formatına dönüştürüp indirmek çok zor bir iş değil… Birçok farklı yolu bulunuyor. Bu makalemizde tüm alternatifleri teker teker ele alacağız.

Linkle Youtube MP3 Dönüştürme

Herhangi bir uygulama, eklenti veya siteye ihtiyaç duymadan direkt olarak URL bölümünden Youtube MP3 dönüştürücüyü çalıştırmak mümkün. Youtube’da sevdiğiniz bir müzik veya videoyu bilgisayarınıza, telefonunuza veya herhangi bir cihaza indirmek istiyorsanız Youtube’dan o müziği açmanız gerekiyor. Örnek olarak seçtiğiniz müzik Hande Yener – Beni Sev. Bu müziğin link bölümüne geliyoruz ve normalde www.youtube.com/handeyenerbenisev (örnek) olan linki www.ssyoutube.com/handeyenerbenisev yapıyoruz. Yani kısaca linkin önüne “ss” getiriyoruz. Ardından karşımıza çıkan ekranda istediğimiz formatı seçerek indirme işlemini başlatıyoruz.

Youtube MP3 Dönüştürme Siteleri

Günümüzde Youtube MP3 dönüştürme adına birçok site bulunmaktadır. Youtube-mp3.org bu sitelerin en çok hit alanıydı fakat ne yazık ki kapatıldı. Bunun yerine çok farklı alternatifler geldi.

Online video converter, Mp3 support, FLVTO gibi alternatiflerden istediğinizi seçerek Youtube MP3 dönüştürme işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Bu siteler yalnızca MP3 formatına değil aynı zamanda mp4, mov gibi formatlara da dönüşüm yapabilmektedir. Yani yalnızca müzik değil aynı zamanda film, video, belgesel gibi içerikleri de bu siteler aracılığıyla indirebilirsiniz.

Site URL’lilerini güvenlik gereği paylaşamıyoruz. Siz Google’a Flvto , Online video converter, mp3 support yazarak bu sitelere erişim sağlayabilirsiniz.

Youtube Nasıl MP3 Dönüştürülür?

Youtube MP3 dönüştürmenin bir diğer yolu ise eklentilerdir. Google Chrome’da çok etkin olmayan Youtube MP3 indirme eklentileri, Mozilla üzerinde çok güzel bir şekilde çalışmaktadır. Direkt olarak Youtube üzerine Download butonu gelmektedir. Bu sayede de istediğinizi indirebilme fırsatı doğmaktadır.

Bunun için ilk olarak Mozilla Firefox adlı İnternet tarayıcısını indirmeniz gerekiyor. Söz konusu tarayıcıyı indirdikten sonra direkt olarak Youtube MP3 Downloader adındaki Mozilla eklentisini indirerek tarayıcıya kurmalısınız. Bu eklentiyi kurduktan sonra uygulamayı kapatıp açarsanız, Youtube’a girdiğiniz Download butonunun gelmiş olduğunu göreceksinizdir.

BİR CEVAP BIRAK