Ana sayfa Mobil ZTE’den Yeni Axon 7 Max!

ZTE’den Yeni Axon 7 Max!

178
0
PAYLAŞ

ABD ve AB ile her alanda rekabete soyunan Çin, akıllı telefon pazarında da gücünü iyiden iyiye hissettirmeye başladı. İlk zamanlarda Çin malı algısını bir türlü kıramayan Çin telekomünikasyon şirketleri, son yıllarda büyük bir atılım gerçekleştirmiş ve aralarında Meizu, Motorola ve Huawei gibi dünya markalarını kullanıcılarının beğenisine sunmuştu.

Merkezi Çin’in Shenzhen bölgesinde bulunan ZTE de bunlardan biri. ZTE’nin son zamanlarda ki en önemli başarısı olarak gösterilen Axon modelleri ve bu modelin arka arkaya piyasaya sunulan serileri büyük ilgi çekmişe benziyor ki, Axon 7 Max, piyasaya sürülmeye hazırlanıyor. Dünya akıllı Telefon Fuarı Londra’da lansmanları ile görücüye çıkan ZTE Axon 7 Max, taraflı tarafsız herkesin beğenisini ve takdirini topladı.

ZTE Axon 7 Max’ın teknik özelliklerinden bahsedecek olursak, Android’in son sürümü olan Android 6.0 Marshmallow tercih ettiği işletim sistemi. Çift tonlu Led ekranının yanında kapasitif flaş ile de dikkati çekiyor. İnanmayacaksınız ama, bu akıllı telefonda 13 MP’lik iki arka ve ön kamerası mevcut. Bu detay önemli olarak görülebilir ve bu telefonun en önemli özelliği olarak kabul edilebilir.

Hibrit çif Sim kart desteği var. Ayrıca 4g ve 4.5 G uyumlu telefonun hoporlör ve ses sistemi de yerinde.4100 mAh pil gücü de özellikleri arasında. Sekiz çekirdekli Snapdragon işlemciye sahip Axon 7 Max, 4 GB Ram ve 64 Gb dahili depolamanın yanında 200 GB’a kadar SSD desteği sağlamaktadır. Telefonun fiyatı ise; 442 dolar olarak düşünülmektedir.

BİR CEVAP BIRAK