Ana sayfa Teknoloji Zyxel’den Nebula Bulutu Tanıttı!

Zyxel’den Nebula Bulutu Tanıttı!

105
0
PAYLAŞ

Zyxel’den devrim niteliğinde bir buluş daha. Bulut ağ teknolojisini geliştirerek küçük ve orta ölçekli şirketlerin yardımına koşan Zyxel, bu teknoloji ile isterseniz bulunduğunuz lokasyonda ya da dilerseniz yolculukta, ağ paylaşımı yaparak dosyalarınızı güvenli ortamda paylaşabilir ya da saklayabilirsiniz. Hem de güvenlik açıkları, diğer bir çok bulut paylaşımlarına göre önemli ölçüde sağlamlaştırılmış şekilde. Nebula, birden fazla ağ paylaşımı üzerinden yapacağınız paylaşımların hızını da önemli ölçüde geliştirmiş gibi görünüyor. Uzak mesafelerde dahi paylaşımı yapabileceğiniz bu yeni sistem sayesinde, dosyalarınızın kaybolması da neredeyse imkansız hale gelecek.

Nebula’nın bu yeni bulut çözümü teknolojisi ile özellikle iş verenler ve çalışanlar büyük bir yükten kurtulacak ve gereksiz uygulamalardan kurtulmalarına neden olacak. Böylelikle iş güvenliği ve iş verimliliği de artmış olacak. Böylece hem iş verenler hem de işçiler derin bir nefes alacak.

Zyxel Nebula, piyasadaki diğer bulut sistemlerinin aksine sadece kablosuz ağ değil aynı zamanda ağ anahtarları, güvenlik anahtarları ve güvenlik ağ geçişleri noktasında da yüksek performans ortaya koymaktadır. Tek merkezden yönetilme imkanı sağlayan Nebul sayesinde, içinden çıkılamaz halden kurutulacak ve teknik destek gerektiren bir çok uygulamadan da kurtulacaksınız.
Nebula ürün ve tanıtım portföyüne bir göz attığımızda ise bulut sistemi üzerinden erişimi sağlayan uygulama noktaları (NAP), bulut sistemi üzerinden yönetilen ağlar (NSW) ve anahtar ağ geçitleri (NSG) ile karşılaşmak mümkün.

BİR CEVAP BIRAK